Contact

Clinical Professionals

T (EU) -
+44 (0)207 822 1710

T (DE) -
+49 (0)711 222 54 403

T (UK) -
+44 (0)118 95 94 990

E -
apply@clinicalprofessionals.eu apply@clinicalprofessionals.co.uk

Share &
Connect


Keep connected & join the Clinical Professionals Network here.

Clinical Professionals LinkedIn Clinical Professionals Facebook Clinical Professionals Twitter
Clinical Professionals Pinterest Clinical Professionals YouTube Clinical Professionals Google+
Integrated Regulatory Outsourcing Pharmaceutical Physician Jobs Medical Communication Jobs

Prehľad

Clinical Professionals je jednou z popredných európskych personálnych agentúr pre farmaceutický výskum a vývoj so zameraním na farmakológiu, klinický rozvoj a služby po schválení. Obsadzujeme kandidátov po celej Európe vo farmaceutickom priemysle, biotechnológii, pomôckach a CRO priemysle. Naše portfólio klientov zahŕňa globálnych lídrov v klinickom výskume a naša odbornosť pokrýva široké spektrum odvetví, vrátane špecializovaných tímov v klinickom výskume, bezpečnosti liekov, QA / QC, regulačných a zdravotných záležitostiach. Sme členmi REC, Carbon Neutral a vždy poskytuje služby podľa najvyšších etických štandardov.

Ponúkame unikátny balík služieb vrátane "Pipeline Watch"- naše bezplatné kariérne poradenské konzultácie pre kandidátov, a "Talent Tracker" – strategické monitorovanie databázy pre klientov, čo nám umožňuje identifikovať a sledovať kandidátov z celej Európy, ktorí vyhovujú naplánovaným požiadavkám klientov.

Clinical Professionals, ako vedúci dodávateľ v danom odvetví, vždy poskytujeme konzultačný prístup: ponúkame znalosti, porozumenie a skúsenosti špecializovanej agentúry s Pan – Európskym pokrytím.

Kontaktujte nás

Naši skúsení konzultanti sú Vám k dispozícii hovoriť dôverne o našich službách. Ak sa chcete dozvedieť viac informácií alebo prediskutovať niektorú z našich ponúk voľných pracovných miest prosím volajte náš poradenský tím.

Voľné pracovné miesta v UK +44 118 959 4990
Pracovné pozície v Európe +44 (0)207 822 1710
alebo e-mailom apply@clinicalprofessionals.co.uk

Job Search

Advanced job search

Register your C.V.